Azt hiszem így néhány nappal a sulikezdés előtt épp ideje volt, hogy egy olyan sminkvideót csináljak, ami tökéletes iskolába és munkába is, mivel egyáltalán nem feltűnő, vagy kihívó, és nagyon gyorsan, pár perc alatt kész van, ráadásul még ecsetek is alig kellenek hozzá.
A videót megnézhetitek IDE, vagy a lenti videóra kattintva.
Remélem hasznosnak találjátok majd :).
Hát azt hiszem, most aztán nagyon időben vagyok a havi kedvences videómmal, sőt talán kicsit túlzottan is :D. Viszont kb. már a hónap közepén tudtam, hogy mik lesznek az ehavi kedvenceim, így nem akartam tovább húzni a dolgot. Annyi jó kis terméket használtam ebben a hónapban, hogy már alig vártam, hogy megmutathassam Nektek, remélem tetszeni fog :)! A videót megnézhetitek a Youtube csatornámon IDE, vagy a lenti videóra kattintva.
Azért lehet csalóka ez a cím, merthogy ezeket a termékeket nem mostanában, hanem hosszú hónapok alatt használtam, de mivel már annyi minden összegyűlt, úgy gondoltam, épp itt az ideje videót csinálni róluk. A percről percre változó fényviszonyokért elnézést kérek, sajnos végig vándoroltak a felhők, sajnos ez most így jött ki, de remélem azért így is élvezhető lesz ez a videó.
Megnézhetitek a Youtube csatornámon a lenti videóra, vagy IDE kattintva.
Már régóta szerettem volna megcsinálni ezt a tag-et, mert amellett, hogy jópofa, szerintem informatív is, legalábbis remélem, hogy valamilyen szinten hasznosnak találjátok majd. Összesen kb. 14 palettám van (ebbe a kis szemhéjpúdert triókat, quattrokat nem számolom bele), de ebben a videóban kb. a fele fog szerepelni, mivel ezek kiemelkednek a többi közül. Ha kíváncsiak vagytok rá, hogy meghatározott kategóriákban mik a kedvenceim, akkor mindenképpen nézzétek meg a videómat a Youtube csatornámon IDE vagy a lenti videóra kattintva.
Eredetileg nem akartam külön videót erről, mivel mindössze két dolgot rendeltem még a november végi Black Fridayen az iHerb-ről. De mivel olyan sokat kellett várnom rá, hogy csak januárban érkezett meg a csomag, és olyan sokan lájkoltátok a képet, amit feltettem róla, így úgy voltam vele, hogy miért ne csinálhatnék róla videót, szerencsére időm is volt rá, hogy megcsináljam, úgyhogy íme. Ez most csak ilyen kis lightos lesz :)!
Először is boldog új évet kívánok Nektek, kedves olvasóim. Talán ilyenkor már nem is illik visszatekinteni az előző évre, én azonban most mégis megtenném még egy poszt erejéig. Már csak azért is gondolok vissza szívesen a 2012-es évre, hiszen ebben
az évben indult el a blogom/Youtube csatornám/blog facebook oldala, szóval ez már csak emiatt is egy jó év volt. Úgyhogy ebben a posztban összeszedem Nektek, hogy mik voltak a kedvenceim 2012-ben smink, arc-és testápolás és egyéb "dolgok" terén.
Ha kíváncsiak vagytok rá, hogy mik ezek, akkor katt tovább :)!
Ha kíváncsiak vagytok rá, hogy mik ezek, akkor katt tovább :)!
Pár napja megkérdeztelek Titeket a blog facebook oldalán, hogy milyen karácsonyi sminket csináljak következőnek? Aztán azon gondolkodtam, hogy mivel az előző sminkvideóban, egy erősebb, és talán hosszadalmasabb sminket sminket készítettem, így most inkább csinálok egy nem túl feltűnő, visszafogottan szép, gyorsan és egyszerűen elkészíthető sminket. Hiszen a nagy karácsonyi készülődés, rohangálás közepette és után az ember lányának már nem biztos, hogy van ideje és kedve hosszú perceket vesződni a sminkkel. Szóval ez most tényleg nem egy extra feltűnő, hanem egy kellemes és ízléses smink lesz, ami tökéletes karácsonyra is.
Ja és előre szólok, hogy lesz egy kis mókázás a videó másik felében... :D!
Remélem tetszeni fog!
Ja és előre szólok, hogy lesz egy kis mókázás a videó másik felében... :D!
Remélem tetszeni fog!
Már december van, te jóóóó ééég!!! Hova tűnt a 2012-es év?!
Na jó, nem fárasztalak ezzel benneteket, de ha már egyszer vége a novembernek, akkor éppen itt az ideje, hogy megmutassam, mik voltak a kedvenc novemberi sminktermékeim!
Na jó, nem fárasztalak ezzel benneteket, de ha már egyszer vége a novembernek, akkor éppen itt az ideje, hogy megmutassam, mik voltak a kedvenc novemberi sminktermékeim!
Mivel összegyűlt nővérem segítségével összegyűlt pár beváltható Mülleres kupon, meg úgyis akartam már venni 1-2 ősziesebb sminkcuccot, így most egy haul bejegyzést olvashattok, amiben megnézhetitek, hogy miket szereztem be a napokban a Müllerben, illetve a Rossmannban.
Akik követnek Instagramon, azok láthatták már ennek egy részét, de a kép itt egyébként nem teljes, mivel lemaradt egy Carmex ajakbalzsam, szóval azt adjátok hozzá :).
De nézzünk csak, hogy miket is szereztem be ezeken kívül.
Akik követnek Instagramon, azok láthatták már ennek egy részét, de a kép itt egyébként nem teljes, mivel lemaradt egy Carmex ajakbalzsam, szóval azt adjátok hozzá :).
De nézzünk csak, hogy miket is szereztem be ezeken kívül.
Ti megszavaztátok, én megígértem, úgyhogy íme egy igazi halloween smink: ijesztő, meghökkentő pszicho baba.
A napokban még lesznek halloween partyk, úgyhogy ha szeretnétek "beöltözni", és kicsit ijesztgetni, akkor érdemes megcsinálni ezt a sminket. Szerintem egyáltalán nem nehéz :)!
Remélem tetszeni fog!
Újabb sminkvideóval készültem Nektek. Mivel mostanában elég sok Halloween party van kilátásban, így arra gondoltam, hogy ezúttal egy fényes-csillogó-csillámos partysminket készítek Nektek, amit akár egy ilyen, vagy bármilyen más buliba is el tudtok készíteni!
A videó alatt most is megtaláljátok, hogy miket használtam a smink elkészítéséhez, így ha megtetszik, akár Ti is meg tudjátok csinálni :)!
Remélem tetszeni fog!
A videó alatt most is megtaláljátok, hogy miket használtam a smink elkészítéséhez, így ha megtetszik, akár Ti is meg tudjátok csinálni :)!
Remélem tetszeni fog!
Ezúttal egy olyan sminket készítek, amiben igazi őszi színeket használok: lilát, pirosat, aranyat, barnát, innen a smink neve is.
Remélem, hogy tetszeni fog Nektek, és kedvet kaptok az elkészítéséhez!
Aki követ Instagramon, az már láthatta, hogy pár napja rendeltem néhány dolgot a MakeUpPlaza oldaláról, és a legnagyobb örömömre kedden meg is érkezett a csomag. Itt a blogon is láthattátok, hogy már jónéhányszor rendeltem tőlük, és mindig nagyon elégedett vagyok mind a termékekkel, mint a rendelés egész folyamatával. De most különösen boldog vagyok, ugyanis nemcsak hogy rendben megérkeztek az általam rendelt termékek, de még ajándékot is kaptam, mégpedig a kép bal alsó sarkában látható három darab Barry M pigmentet, de erről később.
Ez most nem egy részletes teszt, csak a képeket és az első benyomásaimat osztom meg Veletek a rendelt termékekkel kapcsolatban.
Ez most nem egy részletes teszt, csak a képeket és az első benyomásaimat osztom meg Veletek a rendelt termékekkel kapcsolatban.
Mivel már októbert írunk, így éppen itt az ideje, hogy megosszam Veletek, mik voltak a kedvenc sminktermékeim októberben.Igazából ahogy így végignéztem rajtuk, az jutott eszembe, hogy szeptemberben benyúltam a kis sminkes "szekrénykémbe" és elővettem régebbi, elfeledettnek hitt termékeket is, és előszeretettel használtam őket.
No de nézzük, hogy miket is?!
Amikor először kezdtem komolyabban érdeklődni a sminkelés iránt, tudtam, hogy előbb- utóbb be kell szereznem pár jó kis ecsetet. De amikor megláttam, hogy mennyiféle különböző ecset van, kezdőként egyszerűen elvesztem, fogalmam sem volt, hogy melyik pontosan mire is való, és igazából nekem melyikre is lenne elsősorban szükségem.
Ebben a posztban a saját ecseteim segítségével mutatom be a leggyakoribb ecsettípusokat, illetve a végén lesz egy kis "összegzés", hogy annak, aki most kezd sminkelni, annak mely ecseteket érdemes elsők között beszerezni. Azt azért hozzátenném, hogy az ecsetek többsége többfunkciós is lehet, vagyis nem kizárólag arra lehet használni, amire a nevük alapján hivatottak.
Ebben a posztban a saját ecseteim segítségével mutatom be a leggyakoribb ecsettípusokat, illetve a végén lesz egy kis "összegzés", hogy annak, aki most kezd sminkelni, annak mely ecseteket érdemes elsők között beszerezni. Azt azért hozzátenném, hogy az ecsetek többsége többfunkciós is lehet, vagyis nem kizárólag arra lehet használni, amire a nevük alapján hivatottak.
Ebben a videóban egy alkalmi/partysminket készítek. Igazából az essence pigment, amit használtam hozzá egy fekete pigment, zöldes árnyalattal, illetve zöld szemceruzát is használtam, ezért kapta a smink a zöldes-fekete partysmink címet, de nem tudom a zöld mennyire jön át a videón keresztül, sajnos az biztos, hogy annyira nem, mint élőben... de azért remélem tetszeni fog :)!
Gondoltam megosztok Veletek a tapasztalataimat három újabb termékkel kapcsolatban, amik nekem nem váltak be. Az első ilyen posztot ITT olvashatjátok.
Továbbra is hangsúlyoznám, hogy attól, hogy nekem ezek a termékek nem váltak be, lehet, hogy másnál még tökéletesen működnek, én csak a saját tapasztalataimat írom le Nektek.
Ebben a videóban egy nyárbúcsúztató sminket készítek: a kiindulási alap egy visszafogott, természetes smink lesz, amit "megbolondítok" egy kis türkiz színnel, ami igazán emlékeztet a nyárra. Ez egy alkalmi smink, de ha a türkiz színt elhagyjátok, akkor egy remek hétköznapi smink, remélem tetszeni fog :)!
Egyik nap az intsagramon illetve a blog facebook oldalán megszellőztettem Nektek, hogy megérkeztek a Make Up Plaza oldaláról rendelt elf ecsetek, és a Sleek Rose gold pirosítója, úgyhogy most szeretném bemutatni Nektek, hogy pontosan miket is rendeltem.















