Aki régebb óta követ a blogon, láthatta, hogy elég sok márka felbukkant már nálam, de ez az első alkalom, hogy a Kell A Púder szerepel a blogon (na jó, lehet, hogy valamelyik Pixibox kapcsán volt már róla szó, de így önmagában még nem). Igazság szerint időről időre mindig láttam egy-egy terméket a márkától másoknál, ami felkeltette az érdeklődésemet, de aztán valahogy mindig a feledés homályába merült a dolog... Viszont nemrégiben megkeresett Gabi a Kell A Púdertől, hogy lenne-e kedvem kipróbálni az új ecseteiket, én pedig éltem a lehetőségen - már csak azért is, mert számotokra is felajánlott egy kis meglepetést, amit majd a bejegyzés végén láthattok. De előtte még jöjjön a véleményem az új, hét darabos szem ecset szettről.
Ha ecsetekről van szó, akkor szeretem a minőségi darabokat, már csak azért is, mert szerintem az, hogy milyen lesz a sminkünk, nagyban múlik az ecseteken is, amiket sminkeléshez használunk. Van jónéhány Sigma és Real Techniques ecsetem, amiket nagyon-nagyon szeretek, mert tényleg szuperek és már régóta nagy-nagy megelégedéssel használom őket. Illetve van néhány olcsó, de mégis remek ecsetem pl. az essence-től, amikkel szintén semmi gondom. Viszont soha nem próbálkoztam ebay-es dupe ecsetekkel, valahogy bizalmatlan vagyok ezekkel kapcsolatban, én inkább fizetek egy picit többet ecsetekért, csak hogy biztosan azt a minőséget kapjam, amit elvárok. Persze ha valaki szereti és használ ilyen ebay-es ecseteket, akkor hajrá, tökjó, de tőlem ezek valahogy távol állnak.
A Kell A Púder új szem ecset szettje hét darab ecsetet tartalmaz (balról jobbra): egy nagyobb és egy kisebb fejű pufi satírozóecsetet, két lapos szemfestékecsetet, két különböző méretű ferde ecsetet, valamint egy vékony tusecsetet.
Az ecsetek nagyon puhák, szintetikus taklon szálakból állnak és tényleg minőségiek, nagyon szépen lehet sminkelni velük. A satírozóecsetekkel gyönyörűen lehet satírozni, a kisebb fejű tökéletesen illik a mélyítővonalba. A két laposecset is szuper, én a nagyobbikal szoktam felvinni a szemhéjpúdert a mozgó szemhéjra, a kisebbel pedig remekül el lehet satírozni a szemfestéket az alsó szempillák tövénél, de használhatjuk őket akár korrektor felvitelére is. A ferde ecsetekkel szépen formázhatjuk a szemöldököt, de használhatjuk őket krémes/géles tusokkal tusvonal húzására is, illetve kiemelhetjük velük a szempillák tövét egy sötétebb szemhéjpúderrel. A hegyes tusecsettel pedig precíz tusvonalat húzhatunk, ha valaki használ ilyen típusú ecsetet, akkor ezt is biztosan szeretni fogja, én őszintén szólva jobban szeretek ferde ecsettel tusvonalat húzni. Eddig még csak kétszer mostam ki őket, de egyáltalán nem hullott a szőrük, úgyhogy nagyon remélem, hogy ez hosszú távon is így marad.
A hét darabos szett eredeti áron 24.500 Ft-ba kerül, de most bevezető áron 19.600 Ft-ért lehet hozzájutni, ami őszintén szólva egyáltalán nem olcsó, de ha leosztom hét darabra, akkor nem egészen 3000 Ft-ra jön ki egy ecset, ami már nem tűnik annyira soknak, ha mondjuk belegondolunk, hogy mennyibe kerül egy MAC, vagy egy Sigma ecset. Egyébként nem csak szettben, hanem egyenként is megvásárolhatók és hát nyilván nem feltétlenül azoknak ajánlom, akik most ismerkednek a sminkeléssel és éppen egy kezdő szettet állítanak össze, de akik szeretnének egy minőségi ecsetszettet, amiben tényleg jól kihasználható ecsetek vannak, azoknak érdemes megnézni IDE kattintva.
Vagy pedig most nyerhettek is tőlem három darab szemecsetet (satírozó-, lapos- és ferde ecset), valamint egy Luxury rúzst a Latte árnyalatban a Kell A Púder felajánlásával.
Ha szeretnétek nyerni, akkor semmi más dolgotok nincsen, mint dobjatok ide egy kommentet a blogbejegyzés alá, hogy milyen témában olvasnátok szívesen bejegyzéseket tőlem, valamint az emailcímet, amin értesíthetlek, ha Te vagy a nyertes, ennyire egyszerű. :)
A játék február 20-ig tart és itt a bejegyzésben fogom közzétenni a nyertes nevét, valamint emailen felveszem a kapcsolat.
Sok szerencsét! ;)
Szandra
A SZERENCSÉS NYERTES NIKOLETT BOGNÁR! GRATULÁLOK,
EMAILEN FELVESZEM VELED A KAPCSOLATOT. :)
*A bejegyzésben bemutatott termékeket tesztelésre kaptam.






















