Mondjuk úgy, hogy a Vichy termékekkel eléggé felemás a kapcsolatom. Elég, ha csak a legutóbbi, két általam próbált termékre gondolok: az Idéalia Life Serumot például nem igazán sikerült megkedvelnem az erős illata miatt, az Idéal Teint alapozó fluidot viszont annál inkább. Azonban amikor a L'ORÉAL Blogger Day-en megtudtam, hogy a márka az Idéalia termékcsalád részeként egy szemkörnyékápolóval is jelentkezik idén áprilisban, nagyon felvillanyozódtam. Nagyon örültem, hogy ez a termék ott lapult a goodie bagben, így most be tudok számolni Nektek az én első benyomásaimról és tapasztalataimról.
Őszintén szólva engem soha nem kapott el igazán a BB krém láz, de a Garnier vegyes bőrre való BB krémjével meg vagyok elégedve. Így amikor megláttam, hogy a drogériák polcain megjelent egy Garnier BB golyós szemkörnyákápoló is, felkaptam rá a fejem. Amúgy is szerettem volna már valami hasonlóra benevezni, és mivel ez éppen akciós is volt, így gondoltam ez remek alkalom.
Már használtam párszor, és hát mit is mondjak: kissé vegyesek az érzéseim...
Ha kíváncsiak vagytok rá, miért, akkor olvassatok tovább!
Már használtam párszor, és hát mit is mondjak: kissé vegyesek az érzéseim...
Ha kíváncsiak vagytok rá, miért, akkor olvassatok tovább!

