Ez a videó kicsit más lesz, mint a szokásos, ugyanis ezúttal egy kis lazításra invitállak Titeket és megmutatom Nektek, hogy én hogyan kapcsolódom ki mostanában, ha van 1-2 szabad óra, amikor csak magammal foglalkozhatok. Akinek van már gyerkőce, vagy nagyon elfoglalt és állandóan rohan, tudja, hogy kincset érnek ezek az órák, vagyis a "me time".
Ebben a rövid kis videóban nem csak azt mutatom meg, hogy hogyan kapcsolódom ki, hanem azt is, hogy mik a kedvenc "hozzávalóim" a me time-hoz mostanság. Remélem tetszeni fog, megnézhetitek IDE vagy a lenti videóra kattintva.

