Ebben a videóban egy nyárbúcsúztató sminket készítek: a kiindulási alap egy visszafogott, természetes smink lesz, amit "megbolondítok" egy kis türkiz színnel, ami igazán emlékeztet a nyárra. Ez egy alkalmi smink, de ha a türkiz színt elhagyjátok, akkor egy remek hétköznapi smink, remélem tetszeni fog :)!
Ti melyikre voksoltok?
Hálám jeléül, amiért olyan sokan követtek itt is, a blog facebook oldalán, és a Youtube-on is, újabb nyereményjátékot szerveztem Nektek, melynek során ezúttal három nyertes fogok kisorsolni, akik Catrice és essence sminktermékeket fognak nyerni :)!
Jól hangzik?
Jól hangzik?
Ezt a rövidke kis make up tag-et a Youtube láttam az egyik angol nyelvű sminkes csatornán, amire fel vagyok iratkozva, úgyhogy gondoltam, hogy megcsinálom. Eredeti nyelven "Why do you wear make ep? TAG", a kérdések is angolul voltak, úgyhogy lefordítottam. Így picit talán többet is megtudhattok arról- persze csak ha kíváncsiak vagytok rá :), hogy mióta és miért is sminkelek
Vágjunk bele!
Vágjunk bele!

Lehet, hogy ez a poszt picit furcsa lesz egy olyan lány tollából aki divat/beauty blogot ír, de gondoltam megosztom veletek a ruhavásárlással kapcsolatos gondolataimat.
