Szerintem azt már észrevettétek, hogy nem igazán vagyok elégedett magammal a külsőmet illetően - vagy legalábbis nem mindennel. Amúgy van egyáltalán olyan, aki mindennel tökéletesen elégedett magán? Mindegy is, ebben a videóban megosztom veletek azokat a külső, fizikai tulajdonságaimat, amikkel nem igazán vagyok kibékülve, de vagy megtanultam elfogadni őket, vagy igyekszem változtatni rajtuk. Szóval én sem vagyok tökéletes, úgyhogy remélem szeretni fogjátok. :)
Nézzétek meg IDE kattintva.
